Küsi täpsemalt: priit.parro@gmail.com või helista +372 5354 3433

Ministeeriumide ühishoone trepijooks

Ministeeriumide ühishoone trepijooks 2017

 

Toimumise koht:  Ministeeriumide ühishoone, Tallinn, Suur-Ameerika 1,10118, Estonia 

Toimumise aeg: 20. november 2017 18.30-20.30

Start avatud: 19.00-20.00

Registreerimine: eelregistreerudes lehel osport.ee kuni 19. novembrini 7€, kohapeal sularahas 10€ 

 

REGISTREERUDA SAAD SIIN

 

Trepisprint 2017 osavõistlus: Ministeeriumide trepijooks on Trepisprinter karikasarja avavõistlus.

Distants: 14 korrust. Igal osalejal on võimalus distants läbida kahel korral, kahest jooksust parim aeg läheb arvesse. Kui kohtade jagamisel ajad kattuvad siis arvestatakse ka nõrgemat tulemust. Kui mõlemad tulemused on võrdsed siis võidab see võistleja kellel esimene jooks oli kiirem. Kui nii esimene kui teine jooks on kahel või enamal võistlejal samas järjekorras ühe ajaga siis läheb koht jagamisele.

Logistika: Kogunemine, registrartuur ja võistluskeskus asuvad Ministeeriumide ühihoone alumisel korrusel. Riietuda saab vajadusel meeste ja naiste tualettruumides. Üleriided ja isiklikud asjad saab jätta võistuse ajaks võistluskeskusesse.

Start: Start toimub I korruselt fuajeest elavas järjekorras ükshaaval väikese ajainervalli tagant. Lähtudes Ausa Mängu põhimõtetest tuleb treppidel aeglasemal liikujal kiiremale teed anda, tõmbudes möödumise hetkeks väliskurvi. Kiirem liikuja saab möödumise soovist märku anda kerge hõikega. Kiirema liikuja takistamine aeglasema poolt ei ole lubatud.

AjavõttAjavõtt on elektrooniline ning toimub SI-kiipidega, mille rent sisaldub osavõtumaksus. Osaleda on võimalik ka oma isikliku SI-kiibiga. Stardis näpukiip nullitakse. Kui osaleja asetab näpukiibi stardilugejasse, hakkab aeg jooksma. Finišisse jõudes tuleb osalejal näpukiip sisestada lõpulugerisse - see seiskab võistlusaja.

Pärast jooksu tuleb läbi käia I korruse võistluskesusest, kus loeakse kiibilt maha jooksu aeg ning prinditakse see paberil osalejale välja.

Enne teist jooksu tuleb oma kiip stardis uuesti nullida.

Pärast teist jooksu tuleb renditud ajavõtukiip korraldajale tagastada. 

Vanuseklassid: Osa võivad võtta kõik vähemalt 15-aastased ning võistluseks pisavalt treeninud huvilised, kes vastutavad oma tervisliku seisundi eest ise.

Auhinnatakse vanuseklasside esikolmikuid:

M ja N 1998 sündinud ja nooremad

M ja N 1977 sündinud ja nooremad

M ja N 1976 sündinud ja vanemad

Edukat võistlust!

TAGASI AVALEHELE

olümpia

TAGASI AVALEHELE