Kolmapäev 26 Veebruar 2020
18:00-21:00

Teletorni kolmik/viisik

Kingime Eestile üheskoos tervema ja tublima kodaniku. Näitame, et laiskus ja lodevus on seljatatav!
Igaüks saab hakkama!

Osalejate limiit: 101 võistlejat.

Kardad, et ei jaksa rada 3 või 5 korda läbida? Sellest pole midagi tee üks ära ja tulemus on kirjas. Anna endale võimalus ja üllatud!

Start avatud vahemikus 18.30-19.00

Distants: 3*170 või 5*170 tõusumeetrit treppidel, 3ndal ja 13ndal korrusel on väikesed vahekoridorid, millest tuleb läbi joosta. Distants ja korrused on märgistatud.

Reeglid: Igal osalejal tuleb tunni aja jooksul (tund käivitub osaleja esimese stardi hetkel) läbida distants kolmel või viiel korral - vastavalt sellele, kuidas ta on märkinud oma distantsiks eelregistreerudes. Iga osaleja jälgib oma ajaraami ise. Allatulek ülevalt toimub üldkasutatavate liftidega. Millal osaleja järgmisele jooksule stardib, otsustab ta ise (kuid see peab jääma tema tunnise ajalimiidi sisse). Aeg jookseb vaid trepist üles joostes. Juhul kui ei jõua ajalimiidi sees soovitud sooritust teostada, siis läheb kirja läbitud distants. Kõik startinud saavad tulemuse kirja.

Registreerimine ja osavõtutasud: Eelregistreeruda on võimalik lehel osport.ee kuni 11. märtsini.

NB! Registreerudes palun kindlasti kommentaaride lahtrisse ära märkida tunni aja sees plaanitav distantsi läbimiste arv: kas 3 või 5 korda!

Kohapeal on võimalik registreeruda vaid vabade kohtade olemasolul. Stardiraha suuruseks on eelregistreerudes 15 € kohapeal tasudes 20 €

Stardipaigas asub joogipunkt, kus pakume spordijooki/vett, rosinaid ja banaani. Osaleja peab olema võistluseks piisavalt treenitud ning vastutab oma tervisliku ja füüsilise suutlikuse eest ise.

Ajavõtt ja autasustamine: Ajavõtt on elektrooniline ning toimub SI-kiipidega, mille rendihind sisaldub osavõtutasus. Pärast raja viimast läbimist loetakse registratuuris kiibilt maha osaleja aeg. Kiip tuleb pärast finisheerumist tagastada.
Auhinnatakse mõlema jooksu vanuseklasside esikolmikuid:
M ja N 2001 sündinud ja nooremad
M ja N 1980 sündinud ja nooremad
M ja N 1979 sündinud ja vanemad


Tagasi ürituse nimekiri