Kolmapäev 05 Detsember 2018
18:00-21:00

EV100 Trepimaraton ERI

EV100 Trepimaraton ERI

Toimumise aeg:  Kolmapäev, 5. detsember 2018

Jooksude algus 18.00

Asukoht: Tallinna Teletorn, Kloostrimetsa tee 58 A, 11913, Tallinn

Distants: Kell 18:00 antakse ühisstart 3 tunnisele trepijooksule. Rada 170 tõusumeetrit treppidel, 3ndal ja 13ndal korrusel on väikesed vahekoridorid, millest tuleb läbi joosta. Distants ja korrused on märgistatud. 916 trepiastet läbi 65 korruse. Võitja on see, kes 3 tunni jooksul enim kordi rada läbib. Aeg jookseb kogu aeg ehk ka liftiga alla sõites. Kell 21:00 läheb finiš kinni, kes ennem seda jõuab treppidele saab oma poolelioleva ringi lõpetada kuid peab jõudma finišisse ennem 21:20 täitumist!

Registreerimine ja osavõtutasud:  välja müüdud!

Start: Kogunemine, registratuur ja võistluskeskus asub teletorni II korrusel. Start treppidele toimub fuajeest II korrusel. Trepid pöörduvad paremale ning on varustatud metallist käsipuuga. Raja mugavamaks läbimiseks on soovitav kanda käes libisemiskindlaid kindaid (näiteks rattakindad või ehituspoes saadaolevad tihedalt ümber käe istuvad ja kumminagadega kindad).

Ajakava:

17:00 Avatakse sekretariaat

18:00-21:00 Trepijooks

21:30 Autasustamine (kõiki lõpetajaid ootab medal!)

Ohutus: Iga osavõtja vastutab oma sportliku suutlikuse ning tervisliku seisundi eest ise. Osa võivad võtta kõik terved ja treenitud isikud, kes võtavad raja läbimise eest vastutuse endale. Kohal on võistlust turvamas meditsiiniline personal.

Stardi/finišialal vesi, spordijook ja snäkid.

Riietumine ja pakihoid: Garderoob asub teletorni I korrusel. Kotid saab jätta I korrusel asuvatesse turvakappidesse (töötavad müntidega) või II korruse võistluskeskusesse. Riietuda on võimalik meeste ja naiste tualettruumides.

Auhinnad: Tunnustatakse absoluutklassi esikolmikuid. Lisaks loositakse osalejate vahel välja toetajate poolt välja pandud auhindu. Loosimine toimub ajakava järgselt peale tunnustamistseremooniat ning auhinna võitmiseks peab ise kohal viibima.

Vanuseklassid:

M ja N

Tagasi ürituse nimekiri