Esmaspäev 17 Veebruar 2020
18:00-20:00

Raadiomaja trepisprint

Toimumise koht: Raadiomaja, Tallinn, Gonsiori 21
Toimumise aeg: 17. veebruar 2020 Võistluskeskus avatakse 18:00
Start 18:30. Võistlejad lastakse stardist treppidele elavas järjekorras

Distants: 11 korrust

Registreerumine: eelregistreerudes lehel osport.ee kuni 14. veebruarini 7 €, noortele 3 € kohapeal kõigile sularahas 10 €

Vanuseklassid:
Auhinnatakse vanuseklasside esikolmikuid:
M ja N 2001 sündinud ja nooremad
M ja N 1980 sündinud ja nooremad
M ja N 1979 sündinud ja vanemad

Logistika: Kogunemine, registratuur ja võistluskeskus asuvad Raadiomaja 1 korrusel. Riietuda saab vajadusel meeste ja naiste tualettruumides. Üleriided ja isiklikud asjad saab jätta võistluse ajaks võistluskeskusesse.

Start: Start treppidele toimub Raadiomaja 1 korrusel, stardikoht on tähistatud lippudega.

Start toimub ükshaaval väikese ajaintervalli tagant.

Lähtudes Ausa Mängu põhimõtetest tuleb treppidel aeglasemal liikujal kiiremale teed anda, tõmbudes möödumise hetkeks väliskurvi. Kiirem liikuja saab möödumise soovist märku anda kerge hõikega. Kiirema liikuja takistamine aeglasema poolt ei ole lubatud.

Ajavõtt: Ajavõtt on elektrooniline ning toimub kiipidega, mille rent sisaldub osavõtumaksus. Pärast jooksu loetakse II korruse võistluskesuses kiiiblt maha jooksu aeg ning prinditakse see paberil osalejale välja. Renditud kiip tuleb pärast lõpetamist korraldajale tagastada.

Osavõtt: Osa võivad võtta kõik võistluseks piisavalt treeninud huvilised, kes vastutavad oma tervisliku seisundi eest ise. Alla 15 aastase osaleja puhul on vajalik lapsevanema kirjalik luba.

Edukat starti!

Tagasi ürituse nimekiri