Teisipäev 18 Veebruar 2020
17:50-19:00

Trepijooksu treening - saame üheskoos tugevaks!

Üksikasjad

170 meetrit, 896 trepiastet!

Trepijooksu treening 17.12 kell 17.50-19.00 Tallinna Teletornis (Kloostrimetsa tee 58 A). Bussid 34A ja 38 Viru peatusest. Hind 6 €. Parkimine tasuta.

Ajakava: – 17.50 kogunemine Teletorni 1. korruse suveniiripoes, riiete vahetus. Võimalus kasutada lukustatavaid kappe. Hilinejatel palume tasuda osavõtumaks 1. korruse suveniiripoe kassas ning järgi tulla 2. korrusele. – Maksmine ja reeglitega tutvumine 1. korruse suveniiripoe kassas.

Soovijatel on võimalus teha iseseisvalt soojendus Teletorni õuealal. Kohapeal õpetame ning jagame juhtnööre õige tehnika osas ning jookseme individuaalselt teletorni tippu!

18.00 trepijooksude algus 2. korruse liftide kõrvalt, vasakul pool. Finiš 21. korrusel, peale mida sõidetakse liftiga 1. korrusele ning sealt tullakse uuesti jalgsi 2. korrusele. NB! Lubatud on vaid alt üles jooksmine, vastupidises suunas liikumine on keelatud!

Jookse palju jaksad – kui trepid avatud, võid joosta üles nii palju kui jaksad. Alumine uks treppidele suletakse 18:40
NB! – Riietu vastavalt ilmastikule. Teletorni trepid on kaitstud tuule, vihma ja lume eest, küll aga ei ole treppidel soojendust. Mida kiiremini treppidel liigud, seda vähem vajad lisakihte. Soovituslik on panna kätte kindad, sest lisaks jalgade tööle kasutatakse trepijooksus ka käsi palju. Samuti pane käe peale kell, et mõõta enda kiirust. – Pesemisvõimalused puuduvad, sest tegu on külastuskeskusega, mis pakub unikaalset võimalust treenida “mägedes”.

Võta sõbrad kaasa ning tulge ja vallutage kõrgusi!

Küsimused ning lisainfo: info@trepijooks.ee
Tule treeni võhma ja pane ennast proovile!

Tagasi ürituse nimekiri