Tagasi Võistlused-le

EV 100 Trepimaraton ERI

Toimumise aeg: Kolmapäev, 28. veebruar 2018, start vahemikus 18.30-19.00

Asukoht: Tallinna Teletorn, Kloostrimetsa tee 58 A, 11913, Tallinn

Distants: Kell 18:00 antakse ühisstart 3 tunnisele trepijooksule. Rada 170 tõusumeetrit treppidel, 3ndal ja 13ndal korrusel on väikesed vahekoridorid, millest tuleb läbi joosta. Distants ja korrused on märgistatud. 870 trepiastet läbi 65 korruse. Võitja on see, kes 3 tunni jooksul enim kordi rada läbib. Aeg jookseb kogu aeg ehk ka liftiga alla sõites. Kell 21:00 läheb finiš kinni, kes ennem seda jõuab treppidele saab oma poolelioleva ringi lõpetada kuid peab jõudma finišisse ennem 21:20 täitumist!

Registreerimine ja osavõtutasud:  Välja müüdud!

 Ohutus: Iga osavõtja vastutab oma sportliku suutlikuse ning tervisliku seisundi eest ise. Osa võivad võtta kõik terved ja treenitud isikud, kes võtavad raja läbimise eest vastutuse endale. Kohal on võistlust turvamas meditsiiniline personal. 
Stardi/finišialal vesi, spordijook ja snäkid.

Riietumine ja pakihoid: Garderoob asub teletorni I korrusel. Kotid saab jätta I korrusel asuvatesse turvakappidesse (töötavad müntidega) või II korruse võistluskeskusesse. Riietuda on võimalik meeste ja naiste tualettruumides.

Auhinnad: Tunnustatakse absoluutklassi esikolmikuid. Lisaks loositakse osalejate vahel välja toetajate poolt välja pandud auhindu. Loosimine toimub ajakava järgselt peale tunnustamistseremooniat ning auhinna võitmiseks peab ise kohal viibima.

Vanuseklassid:
M ja N