Küsi täpsemalt: valdo@trepijooks.ee või helista +372 5039531

TELETORNI TREPIMARATON

Teletorni Trepimaraton 2017

Toimumise aeg: Teisipäev, 18. aprill 2017, start vahemikus 18.00-18.30

Asukoht: Tallinna Teletorn, Kloostrimetsa tee 58 A, 11913, Tallinn

Distants170 meetrit treppidel, 3ndal ja 13ndal korrusel on väikesed vahekoridorid, millest tuleb läbi joosta. Distants ja korrused on märgistatud.

Osalejate limiit: 60 võistlejat.

Registreerimine ja osavõtutasud:  Eelregistreeruda on võimalik lehel osport.ee kuni 17. aprillini.

NB! Registreerudes palun kindlasti kommentaaride lahtrisse ära märkida tunni aja sees plaanitav distantsi läbimiste arv: kas 3, 4, või 5 korda!

Kohapeal on võimalik registreeruda vaid vabade kohtade olemasolul. Stardiraha suuruseks on nii eelregistreerudes kuikohapeal tasudes 15 

REGISTREERUMINE ETAPILE SIIN

Reeglid: Igal osalejal tuleb tunni aja jooksul (tund käivitub osaleja esimese stardi hetkel) läbida distants kolmel, neljal või viiel korral - vastavalt sellele, kuidas ta on märkinud oma distantsiks eelregistreerudes. Iga osaleja jälgib oma ajaraami ise. Allatulek ülevalt toimub üldkasutatvate liftidega. Millal osaleja järgmisele jooksule stardib, otsistab ta ise (kuid see peab jääma tema tunnise ajalimiidi sisse).
 
Soovitame igaühel kaasa võtta oma personaalse joogipudel spordijoogig, mille saab jätta II korruse starti. Osaleja peab olema võistluseks piisavalt treenitud ning vastutab oma tervisliku ja füüsilise suutlikuse eest ise.
 
Ajavõtt ja autasustamine: Ajavõtt on elektrooniline ning toimub SI-kiipidega, mille rendihind sisualdub osavõtutasus. Pärast raja viimast läbimist loetakse registratuuris kiibilt maha osaleja aeg. Kiip tuleb pärast finisheerumist tagastada. Parim selgitatakse välja absoluutklassis: mehed ja naised, kes läbivad distantsi 3x, mehed ja naised, kes läbivad distabtsi 4 x, mehed ja naised, kes läbivad distantsi 5 korda.
 Tulemuse teadasaamiseks liidetakse osaleja iga jooksu ajad. Võidab see, kelle üldaeg on kiireim. Kõiki osalejaid tunnustatakse erakordse pingutuse eest meenemedaliga.

 

  TAGASI AVALEHELE