Küsi täpsemalt: valdo@trepijooks.ee või helista +372 5039531

Swissoteli trepijooks

 

Swissoteli Ühisjooks 2017

 

Aeg: 6. märts 2017, start on avatud vahemikus 18.30-19.00

Registreerumine: eelregistreerudes osport.ee lehel kuni 4. märtsini 7 €, kohapeal sularahas 10 €

 

 REGISTREERUMINE ETAPILE SIIN

 

Ühisjooksu start: Kasutades ära Swissoteli eripära - laiemaid treppe, toimub start 4-liikmeliste lainetena ühisstardist. See on ainus trepijooks, kus tekib treppidel reaalne konkurents ja hasart - sest stardikaaslasest on vaja ju ette saada! Kui ühisstardi viimane liige on finsheerunud, sardib alt uus nelik. Hoolimata ühisstardist käib arvestus individuaalselt vanuseklasside järgi. Distantsiks: 24 korrust.

Logistika ja start: Kogunemine, registratuur ja võistluskeskus asuvad hotelli 6. korruse konverentsiruumis. Riietuda saab vajadusel meeste ja naiste tualettruumides. Üleriided ja isiklikud asjad saab jätta võistuse ajaks võistluskeskusesse.

Start asub hotelli sissepäsu kõrval õues. Stardi juures asub vajadusel ka varjualune. 4-liikmelised stardilained moodustatakse jooksvalt stardis.

Lähtudes Ausa Mängu põhimõtetest tuleb treppidel aeglasemal liikujal kiiremale teed anda, tõmbudes möödumise hetkeks väliskurvi. Kiirem liikuja saab möödumise soovist märku anda kerge hõikega. Kiirema liikuja takistamine aeglasema poolt ei ole lubatud.

Ajavõtt: Ajavõtt on elektrooniline ning toimub SI-kiipidega, mille rent sisaldub osavõtumaksus. Osaleda on võimalik ka oma isikliku SI-kiibiga. Pärast jooksu loetakse 6. korruse võistluskesuses kiiiblt maha jooksu aeg ning prinditakse see paberil osalejale välja. Renditud kiip tuleb pärast lõpetamist korraldajale tagastada. 

Osavõtt: Osa võivad võtta kõik vähemalt 15-aastased ning võistluseks pisavalt treeninud huvilised, kes vastutavad ise oma tervisliku seisundi eest.

Edukat võistlust!

TAGASI AVALEHELE

 
swissotel

 

TAGASI AVALEHELE