Küsi täpsemalt: valdo@trepijooks.ee või helista +372 5039531

Radissoni trepijooks

Radisson Blu Sky Tandem Run 2017 

 

 

Toimumise koht: Radisson Blu Sky Hotel, Tallinn, Rävala Puiestee 3,10143 ,Tallinn, Estonia

Toimumise aeg: 13. veebruar 2017

Start avatud: Start on avatud vahemikus 18.30-19.30. Võistlejad lastakse stardist treppidele elavas järjekorras

Distants: 26 korrust

Registreerumine: eelregistreerudes lehel osport.ee kuni 11. veebruarini 7 €, kohapeal sularahas 10 €

 

EELREGISTREERU: SIIN

  

Distants: 26 korrust. Start on avatud ennekõike kaheliikmelistele tiimidele, kelle lõpuajad liidetakse. Selguse huvides palun eelregistreerudes kindlasti tiimiliikmetel ära märkida ühine klubi- või võistkona nimi, mis neid kokku liidab. Välja selgitatakse parim meestandem, parim naistandem ja parim segatandem. Üksikutel osalejatel on võmalus võistlustandemeid moodustada ka kohapeal.

Kõik individuaalvõistlejad saavad samuti rada läbida - nende osas selgitatakse paremusjärjestus vaid absoluutkalssis.

Kõik distansti läbijad võtavad automaatselt osa ka täpsusjooksust. Selles arvestuses võidab osaleja, kes suudab distantsi esimese ja teise poole läbida võimalikult sarnase ajaga (lisa-ajavõtpunkt asub täpselt poolel maal).

Logistika: Kogunemine, registratuur ja võistluskeskus asuvad hotelli II korruse konverentsiruumis. Riietuda saab vajadusel meeste ja naiste tualettruumides. Üleriided ja isiklikud asjad saab jätta võistuse ajaks võistluskeskusesse.

Start: Start treppidele toimub hotelli tagant Kuke tänavalt ning stardikoht on tähistatud lippudega. Stardipaika tuleb liikuda ümber maja õuest. Külmetuse vältimiseks on võimalik stardipaika jätta oma kerged üleriided, millele tuleb pärast finišeerumist endal järele tulla.

Tandemi liikmed ei pea ilmtingimata startima koos üksteise järel. Start toimub ükshaaval väkese ajaiervalli tagant.

Lähtudes Ausa Mängu põhimõtetest tuleb treppidel aeglasemal liikujal kiiremale teed anda, tõmbudes möödumise hetkeks väliskurvi. Kiirem liikuja saab möödumise soovist märku anda kerge hõikega. Kiirema liikuja takistamine aeglasema poolt ei ole lubatud.

Ajavõtt: Ajavõtt on elektrooniline ning toimub SI-kiipidega, mille rent sisaldub osavõtumaksus. Osaleda on võimalik ka oma isikliku SI-kiibiga. Pärast jooksu loetakse II korruse võistluskesuses kiiiblt maha jooksu aeg ning prinditakse see paberil osalejale välja. Renditud kiip tuleb pärast lõpetamist korraldajale tagastada.

Osavõtt: Osa võivad võtta kõik vähemalt 15-aastased ning võistluseks pisavalt treeninud huvilised, kes vastutavad oma tervisliku seisundi eest ise. 

Edukat starti!

 

TAGASI AVALEHELE

 

radisson

 

TAGASI AVALEHELE