Küsi täpsemalt: valdo@trepijooks.ee või helista +372 5039531

Olümpia topeltsprint

Radisson Blu Hotel Olümpia topeltsprint 2017

 

Toimumise koht:  Radisson Blu Hotel Olümpia, Tallinn, Liivalaia 33,10118, Estonia 

Toimumise aeg: 30. jaanuar 2017

Start avatud: 18.30-19.30

Registreerimine: eelregistreerudes lehel osport.ee kuni 28. jaanuarini 7€, kohapeal sularahas 10€ 

 

REGISTREERUDA SAAD SIIN

 

Sisetriatlon 2017 osavõistlus: Olümpia topeltsprint kuulub kolmanda osavõistlusena Sisetriatlon 2017 kavasse. Kolmel järjestikusel päeval tuleb läbida kolm siseala (lisaks sisesõudmise võisylus ja Wattbike velotrenažööril peetav võistlus) ning selle konkurentsis selgitatakse välja parim. Täpsem info: www.facebook.com/sisetriatlon/

Distants: 26 korrust. Igal osalejal tuleb distants läbida kahel korral, mõlema jooksu ajad liidetakse lõpptulemuseks. Iga osaleja peab ise jälgima, et ta jõuaks oma kaks starti teha etteantud ajalimiidi sees. Aja paremaks jälgimiseks asub stardialas elektrooniline kell.

Logistika: Kogunemine, registrartuur ja võistluskeskus asuvad hotelli II korruse konverentsiruumis (kuhu pääseb alt fuajeest liftiga). Riietuda saab vajadusel meeste ja naiste tualettruumides. Üleriided ja isiklikud asjad saab jätta võistuse ajaks võistluskeskusesse.

Start: Start toimub I korruselt fuajeest elavas järjekorras ükshaaval väikese ajainervalli tagant. Lähtudes Ausa Mängu põhimõtetest tuleb treppidel aeglasemal liikujal kiiremale teed anda, tõmbudes möödumise hetkeks väliskurvi. Kiirem liikuja saab möödumise soovist märku anda kerge hõikega. Kiirema liikuja takistamine aeglasema poolt ei ole lubatud.

AjavõttAjavõtt on elektrooniline ning toimub SI-kiipidega, mille rent sisaldub osavõtumaksus. Osaleda on võimalik ka oma isikliku SI-kiibiga. Stardis näpukiip nullitakse. Kui osaleja asetab näpukiibi stardilugejasse, hakkab aeg jooksma. Finišisse jõudes tuleb osalejal näpukiip sisestada lõpulugerisse - see seiskab võistlusaja.

Pärast jooksu tuleb läbi käia II korruse võistluskesusest, kus loeakse kiibilt maha jooksu aeg ning prinditakse see paberil osalejale välja.

Enne teist jooksu tuleb oma kiip stardis uuesti nullida.

Pärast teist jooksu tuleb renditud ajavõtukiip korraldajale tagastada. Parima väljaselgitamiseks liidetakse esimese ja teise jooksu ajad.

Vanuseklassid: Osa võivad võtta kõik vähemalt 15-aastased ning võistluseks pisavalt treeninud huvilised, kes vastutavad oma tervisliku seisundi eest ise.

Auhinnatakse vanuseklasside esikolmikuid:

M ja N vanuses 15-30 eluaastat

M ja N vanuses 31-45 eluaastat

M ja N vanuses üle 45 eluaasta (vanuseklass avatakse juhul, kui antud grupis on üle kolme osaleja) 

Edukat võistlust!

TAGASI AVALEHELE

olümpia

TAGASI AVALEHELE